PC HocasıCep TelefonuHonor 50 Serisinin 2021 Yılının Mayıs Ayında Çıkacağı Belirtiliyor

Honor 50 Serisinin 2021 Yılının Mayıs Ayında Çıkacağı Belirtiliyor

 

Geçen hafta bir raporda Honor 50’nin Huawei P50’den önce geleceği belirtildi. Bugün GSMArena, Honor 50 serisinin lansmanı ve tasarımıyla ilgili özel bir rapor hazırladı.

Honor v40

Rapora göre, Honor 50 serisi 2021 yılının Mayıs ayında başlıyor. Belirli bir tarihten ya da ayın başına mı yoksa sonuna doğru mu olduğundan da bahsedilmedi. Bununla birlikte rapor, lansmanın henüz paylaşılmamış bir teaser görüntüsü olduğu iddia edilen bir şeyi de içeriyor.

Honor v40

Aşağıda görebileceğiniz üzere, posterin üzerinde HONOR yazısı bulunmuyor. Ancak ‘THE 50 Series’ ve ‘May 2021’ zaman çizelgeleri ekranın üzerinde yer alıyor. Bu slogan, bir siluet görüntüsünde LED flaşlı iki kamera sensörünü gösteren bir görüntüde bulunuyor.

Aynı zamanda rapor, cihazın tasarım çizimlerini aldıklarını gösteriyor. Son Huawei P50 renderlarında görünenlere benzer hap şeklindeki çift halkalı kamera tasarımı dikkat çekiyor. Ayrıca, renderların yan tarafında raporun mıknatıslar aracılığıyla harici olarak takılan bir geçmeli filtre olarak tahmin ettiği bir halka yer alıyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/honor-50-serisinin-2021-yilinin-mayis-ayinda-cikacagi-belirtiliyor-112147/ linkinden 21.10.2021 21:10:06 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad