PC HocasıOyunHood: Outlaws & Legends’ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Hood: Outlaws & Legends’ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı

 

Yayıncı Focus Home Interactive ve geliştirici Sumo Digital, Hood: Outlaws & Legends’ın çıkış fragmanını yayınladı.

Oyun, bugün PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak.

Oyun, mükemmel soygunu gerçekleştiren ve hazineyle kaçan ilk dört kişilik iki takımı bir yarışta olmamızı sağlıyor. AI korumalarla dolu bir alana sızın, kasanın anahtarını çalın ve hazineyle birlikte çıkın. Ancak, hem korkunç Sherriff hem de rakip takım bu son bölümün olmasını engellemeye çalışacağından kolay olmayacak.

Sumo Digital oyunu en az bir yıl boyunca lansman sonrası içerikle dört mevsim desteklemeyi planlıyor. Gelecek içerik, Mountain adında yeni bir harita, yeni bir Outlaw ve önemli oyun eklemelerini içeriyor. Ayrıca yeni kıyafetler, silah görünümleri ve pankartlar içeren üç adet premium Savaş Bileti satın alınabilecek.

Fiyat listesi

  • Standart sürüm PlayStation Store: 220 TL
  • Standart sürüm Xbox Store’da: 220 TL
  • Standart sürüm Steam’de: 150 TL

Year 1 Edition Paket Fiyatı

  • PlayStation Store: 360 TL
  • Xbox Store’da: 360 TL
  • Steam’de: 250 TL

Year 1 Edition ek olarak Year 1 Battle Pass Pack, Season 1 Battle Pass, Season 2 Battle Pass ve Season 3 Battle Pass içeriyor. Her bir Battle Pass kıyafetlerin, silah görünümlerinin, bayrakların ve rütbelerin olduğu özel açılabilir öğeler içeriyor.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/hood-outlaws-legends-cikis-fragmani-yayinlandi-112876/ linkinden 21.10.2021 22:10:05 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad