PC HocasıOyunHorizon Zero Dawn™ Complete Edition, Steam’de yerini aldı!

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition, Steam’de yerini aldı!

 

Dün itibarıyla Steam üzerinde yerini alan Horizon Zero Dawn™ Complete Edition, fiyatıyla oyuncuları biraz üzecek gibi. Çıkışından bu yana 4,558 inceleme ile “Karışık” değerlendirme notuna sahip olan oyun, bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl olacak.

Oyunun fiyatı 275 TL!

Evet oyunun fiyatlandırması biraz tuzlu gelebilir lakin günümüzde oyun fiyatlarını bu seviyelerde görmeye alıştık diyebiliriz. Horizon Zero Dawn, her oyuncuya hitap etmese bile ambiyansı ve grafikleri ile kendinden söz ettirmeyi başaran bir oyun.

Türkçe arayüz ve altyazı desteğinin bulunmadığı bu oyunda tek oyunculu mod ile vakit geçiriyoruz. Aksiyon, macera ve RYO türlerinin birleşimi sonucunda ortaya çıkan Horizon Zero Dawn, PlayStation‘a özel bir oyun olmaktan çıkmış oldu.

Horizon Zero Dawn, Steam üzerinde dün yer almasına rağmen inceleme notlarının sayısına bakacak olursak oyuna olan ilgi bir hayli fazla diyebilirim.

Bilgisayarınızın Horizon Zero Dawn için yeterli olup olmadığını merak ediyorsanız eğer sizler için oyunun minimum sistem gereksinimlerini sıralayayım.

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD FX 6300 3.5GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 3 GB veya AMD Radeon R9 290 4GB
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

Depolama konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz çünkü 100 GB’lık bir depolama alanı bir oyun için gerçekten fazla. Tabii günümüzde bu tarz oyun boyutlarını görebiliyoruz lakin depolama konusunda sıkıntı yaşayanlar bu oyunu oynayabilmek için bazı dosyalarından veya oyunlarından vazgeçecekler gibi gözüküyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/horizon-zero-dawn-complete-edition-steamde-yerini-aldi-88086/ linkinden 31.07.2021 22:07:07 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement