PC HocasıCep TelefonuHuawei P9 Tüm Teknik Özellikleri

Huawei P9 Tüm Teknik Özellikleri

 

Nisan ayı içerisinde satışa çıkacak olan Huawei P9 teknik özellikleri hakkında detaylar belirlendi. Yeni akıllı telefonun özellikleri ve detayları haberimizde.

Huawei P9 Teknik Özellikleri Nasıl Olacak ?

Yeni bir akıllı telefon çıktığı zaman ister istemez insanlar merak ediyor. 6 Nisan tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan Huawei P9‘un teknik özellikleri ve basın görselleri yayınlandı.

Şöyle bir alıcı gözü ile cihaza baktığımızda GFXBench skorları dahilinde, 5.1 inç Full HD ekranı, Mali-T880 grafik işlemcisi ve gücünü Kirin 955 işlemcisinden aldığı görülüyor.

huawei-p9
Ayrıca Huawei P9‘da 32 GB dahili depolama alanı, 3 GB RAM ve 12 MP çift arka kamera bulunuyor. Aynı zamanda 8 MP ön kamera eşlik ediyor. Şuanki tahminlere göre de Android Marshmallow 6.0.1 versiyonu ile geleceği belirtiliyor.

4 GB Versiyonu Olacak Mı ?

Bundan yaklaşık 2 ay önce sızdırılan pek çok görsel ve haberde 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanının da olacağı belirtilmişti. Ancak yayınlanan rakamlar ile tutmadığını görünce, belki ikinci bir versiyonunun da olabileceğini düşünüyoruz.

huawei-p9
Eğer tahminlerimiz doğru çıkarsa, 3 GB RAM‘li serinin hemen peşine 4 GB RAM‘li Huawei P9 cihazını piyasada görmeye başlayabiliriz. 6 Nisan tarihinde resmi olarak tanıtılacak cihazın tüm teknik özelliklerini aşağıdaki inceleme tablomuzdan görebilirsiniz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/huawei-p9-tum-teknik-ozellikleri-21474-6727/ linkinden 29.07.2021 06:07:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

  • Hocam bazı yazılar da kayma var
    Ekran Koruyucu ve çözünürlükte

  • Özellik olarak fiyatlara bakıldığında neye göre fiyat kesiyorlar hala anlamış değilim

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video