Immortals Of Aveum Ertelendi

  Google News

EA’in, yapımcılığını yaptığı Immortals Of Aveum’u geliştiricileri erteledi. EA, EA Originals kataloğundan gelen bu oyunu geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. EA Originals nedir bilmeyenler için ise şu şekilde açıklayalım. Şirket, kendi AAA oyunlarına nazaran daha az bütçe ile yapılan ve EA’in yan şirketlerinin yaptığı oyunlara bu isimi veriyor. Bu katalogdan önemli oyunlar çıkmıştı. Hatta öyle ki bu katalogdan çıkan bir oyun olan It Takes Two, 2021 senesi için yılın oyunu ödülünü bile kazanmıştı.

Onun dışında yine EA Originals’dan çıkan bir oyun olan A Way Out’u da oyuncular çok beğenmişti, iki yapım da Josef Fares’ın elinden çıkmıştı. EA, The Game Awards 2022’de ise bu katalog için Immortals Of Aveum’u duyurmuştu. Şirket, oyun için bir çıkış tarihi bile vermişti. Ancak bu çıkış tarihini ertelediler.

EA, Immortals Of Aveum’u Erteledi

Şirket, bu ses getiren oyunu erteledi. Immortals Of Aveum, fragmanı çıktığı günden beri oyuncular tarafından büyük bir ilgi gördü. Bunun nedeni ise oyunun büyüye dayalı oynanış dinamikleri ve güzel gözüken grafikleri olmuştu. Bu güzel gözüken grafiklerdeki en önemli etken oyunun Unreal Engine 5 ile geliştirilmesi olabilir.

Şirket, bu fragman ile birlikte oyun için 20 Temmuz olarak gösterdiği bir çıkış tarihi de vermişti. Ancak Ascendant Studios, bu tarihi erteledi. Oyunun yapımcısı olan Ascendant Studios, yaptığı açıklamada oyunu daha cilalı ve tüm platformlara optimizasyonu iyi bir şekilde çıkarmak istediklerinden dolayı oyunu ertelediklerini söyledi. Oyunun yeni çıkış tarihini ise 22 Ağustos olarak belirttiler.

Immortals Of Aveum,22 Ağustos’ta PS 5, Xbox Series S/X ve PC için çıkış yapacak.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video