İnsanın Psikolojisini Alt Üst Eden Cehennem Temalı Agony Çıkıyor

 
- PC HOCASI

Gün geçmiyor ki Agony gibi psikopat oyunlar da aramıza katılmasın. Oyunun amacı her ne kadar korku olsa da, içeriğinde barındırdığı derin mesajların olduğu aşikar. Cehennem'den kaçış temalı oyun Agony bu sayede oyunculara değişik duygular yaşatmaya geliyor. Dilerseniz yeni yayınlanan fragmanlarına bir göz atalım.

Oyun Neyi Amaçlıyor ?

Agony için yayınlanan 10 küsür dakikalık yeni videoya baktığınızda miğdeniz biraz kalkabilir. Zira oyunu izlerken benim kafam karıştı. Cehennem'den kaçış temalı diyorlar ama maşallah her şeye burnumuzu sokuyoruz. İlginç bir oyun olduğunun altını çizelim. Zira videoyu izlerken bir sahnede korkmadım. Sadece biraz midem bulandı. Bir Outlast olmadığının altını çizmek isterim.

İlk olarak E3 2017 etkinliğinde duyurulan Agony, ilginç grafikleri ve oyun içi detayları ile farklı bir sektörden giriş yaptı. Bazı teknoloji siteleri bu oyuna 'efsane' yorumunu yapsalar da, ben efsane olarak kalacağını düşünmüyorum. Hatta şimdiden rez alın, Steam'dan satış incelemelerinin büyük bir çoğunluğu tarafından dislike alacağını düşünüyorum. Çünkü yaşanmamış ve bilinmeyen bir yeri hayal ederek orada bir şeylerin içinden çıkmayı canlandırmak her seferinde oyun sektöründe başarısız olmuştur. Bkz: Call of Duty..

Cehennemin derinliklerinde bir şeyler kovalarken bulduğumuz bedenimiz, o an kime ait ve neye hizmet ediyor onu da çözemedik. Sürekli bir şeyler bir yerlerden fırlarken, hiç bitmeyen kan efektleri canınızı sıkabilir. Neyse lafı daha fazla uzatmadan Agony için yayınlanan oyun içi video ile sizleri baş başa bırakayım hocalar. Bu arada yanınızda ufak kardeşlerimiz varsa, bu videoyu onlara izletmemenizi tavsiye ediyorum.

Oyun Eylül ayında Steam'daki yerini alacak. Şuan için satış fiyatı konusunda bir bilgi bulunmuyor. Tahminlerimize göre 169 TL ve civarında bir ücret talep edilebilir.

Agony Trailer

 

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Kez Okundu
  • 0 Yorum
  • 0 Beğeni
  • 0 Google +
YORUM YAP

YORUMLAR


ads

EN ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER İNCELEMELER

ads