İnsomniac Games’in, Wolverine Oyunundan Yeni Bilgiler Geldi

  Google News

İnsomniac Games’in, Wolverine oyunundan yeni bilgiler geldi. Playstation’un, elinde bulundurduğu büyük stüdyolardan birisi olan İnsomniac Games, 2 sene önce 2 adet proje duyurmuştu. Bu projelerden birisi Marvel’s Spider-Man 2 diğeri ise Wolverine için yeni bir oyun olmuştu.

Marvel’s Spider-Man 2, geçtiğimiz haftalarda çıkış yaptı, oyun oyunculardan ve basından büyük övgüler topladı. Şirket, oyunu duyurduktan 2 sene sonra piyasaya sürmüştü.

Ayrıca bu oyunu yaparken arka planda da Wolverine oyunu üzerinde çalışıyorlardı. Her ne kadar ağırlık verilen oyun Marvel’s Spider-Man 2 olsa da Wolverine için de stüdyo arka planda çaba harcıyordu. Şimdi ise Wolverine oyunundan önemli bilgiler sızdı.

Wolverine Oyunundan Önemli Bilgiler Sızdı

İnsomniac’ın geliştirdiği Wolverine oyunu, Marvel’s Spider-Man 2 ile eş zamanlı geliştirildiğinden dolayı stüdyo bu oyuna ağrılık veremiyordu. Her ne kadar iki oyun üzerinde çalışsalar da ağırlıklı olarak Marvel’s Spider-Man 2 üzerinde çalıştıklarından dolayı Wolverine oyununda da çalışmalar biraz daha yavaş hareket ediyordu.

Oyun sektöründeki önemli bir kişi Wolverine oyunu ile ilgili piyasaya çıkan bir kaç sızıntıyı aktardı. Bu sızıntılarda ise oyunun çıkış tarihinin 2025 olabileceğini söylüyordu.

Ayrıca oyun ile ilgili başka bilgiler de bu sızıntı ile birlikte medyaya ulaştı. Sızıntılarda geçenlere göre oyun stüdyonun eski oyunlarına göre daha karanlık ve daha şiddetli bir tema işleyecek.

Oyun, Marvel evreninde bir güneydoğu asya şehri olan Madripor’da geçecek. Bunun dışında sızıntıya göre oyun, stüdyonun diğer Spider-Man oyunları ile aynı evrende geçiyor.

Wolverine, Plasytation 5 için özel olarak çıkış yapacak. Oyun hakkında sızdırılan tüm bilgiler bunlar oldu.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video