PC HocasıDonanımIntel, RealSense Ailesini Sonlandırdı!

Intel, RealSense Ailesini Sonlandırdı!

 

Çip üreticilerinden Intel, RealSense ürün ailesini sonlandıracağını resmi olarak onayladı. Intel RealSense, LiDAR, stereo derinlik ve bağımsız SLAM’den yüzle kimlik doğrulamaya kadar çeşitli görüş teknolojileri sunan bir teknolojik aileydi. Geliştiricilerin açık SDK’lara dayalı vizyon tabanlı çözümü kolayca oluşturmasına olanak tanıyordu.

Mevcut Intel RealSense ürün ailesini şunlardan oluşuyor:

RealSense ürün grubumuzu sonlandırıyor ve temel işlerimizi ve IDM 2.0 stratejimizi daha iyi destekleyen yenilikçi teknolojiler geliştirmeye odaklanmak için bilgisayarlı görme yeteneğimizi, teknolojimizi ve ürünlerimizi değiştiriyoruz.”

Intel

Intel ayrıca mevcut müşterilerine verdiği taahhütleri yerine getirmeye devam edeceğini de doğruladı. Sorunsuz bir geçiş sağlamak için RealSense ekibi ve müşterileriyle birlikte çalışmaya devam edecekler.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/intel-realsense-ailesini-sonlandirdi-116892/ linkinden 20.09.2021 15:09:44 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad