PC HocasıiOSİos Adobe Photoshop Sketch Uygulaması

İos Adobe Photoshop Sketch Uygulaması

 

İOS cihazlar için yayınlanan Adobe Photoshop Sketch uygulaması ile mobil cihazlarınızdan çalışmalarınızı PSD uzantısında kaydedebilir ve diğer cihazlarınıza gönderim yapabilirsiniz.Kroki defterini açmadan büyüleyici çizimler ve resimler yapın.

Çalışmalarınız, yüksek çözünürlüklü kopyalar yazdırmak için tabakalı PSD dosyası olarak Adobe Photoshop CC’ye gönderilebilir veya Illustrator CC’de 4 kata kadar yine boyutlandırılabilirsiniz.Uygulamanın indirme sayfasına yazımızın sonundan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Companion-app_01-1024x556

GERÇEKÇİ ARAÇLAR

 

Ayarlanabilir boyut, renk, opaklık ve karıştırma özelliklerine sahip on üç araç arzuladığınız zengin neticeleri üretir. Grafit mermi kalem, dolma kalem, işaretçi ve sulu boya fırçaları* içerir. 

 

screen322x572

 

ARAÇ KUTUNUZU ÖZELLEŞTİRİN

 

Araç kutunuzdaki en sevdiğiniz araçları ve renkleri tertip edin, araç kutusunu sağa veya sola yerleştirin.

 

PERSPEKTİF VE GRAFİK IZGARALARI

 

Izgaralar çizimlerinizdeki öğelerin hizalanmasını ve gerçek hayattakine benzer perspektifler oluşturulmasını kolaylaştırır.

 

STİLUS DESTEĞİ

 

Adobe Ink, Pencil by 53, Adonit ve Wacom marka stiluslar dahil basınca duyarlı kalemlerle hassas çizimler yapın.

 

screen322x572 (1)

DİJİTAL CETVEL

 

Düz çizgi, daire, kare, üçgen ve eğri çizmek için bütünleşik Dokunmatik Sürgü’yü kullanın. Yerleşim aracı olarak da işlev görür, uygulama içi menüden şekil şablonlarını seçebilirsiniz. Parmakları birleştirerek ölçeklendirin. Ana hat çizin veya çift dokunarak damgalayın.

 

KOLAJ GÖRÜNTÜLERİ

 

Görüntüleri içe aktararak çizim yaparken referans olarak kullanın veya bir kolaj içinde birleştirin. Görüntüler krokilerinizin üstünde veya arkasında bulunabilir.

 

screen322x572 (2)

 

ADOBE STOCK

 

Adobe Stock’tan gelen yüksek çözünürlüklü, telifsiz görüntüler uygulama içinde aranabilir. Çalışmalarınızda lisanslı görüntüler kullanın.

 

CREATIVE CLOUD LIBRARIES

 

Adobe Stock görüntüleri ve Capture CC’de oluşturulan fırçalar dahil olmak üzere varlıklarınıza uygulama içinden kolayca ulaşın.

 

screen322x572 (3)

 

MASAÜSTÜNE GÖNDERİN

 

Illustrator CC veya Photoshop CC’ye dosya gönderin. Dosya masaüstünüzde otomatik olarak açılır, sizi yormadan fikirlerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Photoshop’a gönderilen dosyalar tabakalı PSD dosyası olarak açılır. Illustrator’a gönderilen resimler daha yüksek çözünürlüklü kopyalar yazdırmak için 4 kata kadar yine ölçeklendirilebilir.

 

POWERED BY CREATIVESYNC

 

Adobe CreativeSync dosyalarınızın, fontlarınızın, tasarım varlıklarınızın, ayarlarınızın ve daha fazlasının, ihtiyacınız duyduğunuz yerde hatıranda iş akışınızda görünmesini sağlar. Yaratıcı çalışmalarınıza istediğiniz alette başlayın ve başka bir alette kolaylıkla alıp kullanın.

 

GERİ BİLDİRİM ALIN

 

Uygulamadan çıkmadan çalışmalarınızı yayınlayıp yaratıcı Behance topluluğuyla paylaşın ve geri bildirim alın. 

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video