iPhone 15

iPhone 15 için Yeni Renk Seçenekleri Görüntülendi

  Google News

Apple’ın yeni iPhone serisi akıllı telefonları için tanıtıma gün saymaya başladık. iPhone 15 serisi, şu sıralar teknoloji dünyasının da gündeminde. Haliyle Apple’ın bu kez nasıl değişiklikler yapacağı merak ediliyor.

Bu yönde gelen sızıntıları da belli aralıklarla değerlendirmeye devam ediyoruz. En son yeni akıllı telefon serisinin renk seçenekleri için sızıntılar geldi. Temel modelde ve Pro modelde karşımıza çıkacak yeni renk seçenekleri, Apple’ın çeşitliliğini de arttırmasını sağlamış olacak.

iPhone 15 Serisi için 2 Yeni Renk Seçeneği Gündemde

Yeni renk seçeneklerinde ilk olarak dikkat çeken renk, turkuaz serisi olacak. Mavinin biraz daha farklı bir tonu olarak karşımıza çıkacak Turkuaz renk seçeneği, iPhone 15 ve iPhone 15 Plus akıllı telefonları için geçerli olacak.

Bunun dışında bir de yeni bir kırmızı renk seçeneği karşımıza çıkacak. Bu yeni kırmızı renk seçeneğinde ise biraz daha koyu bir yapı göreceğiz. Daha önce gördüğümüz PRODUCT RED renk seçeneklerine göre biraz daha koyu bir kırmızı göreceğiz.

iPhone 15

Bu koyu kırmızı renk seçeneğinin sadece Pro modelleri için geçerli olacağını da eklemiş olalım. Temel modelde ve Plus modelinde böyle bir renk seçeneği göremeyeceğiz.

iPhone 15

Her iki renk seçeneği için de temsili görseller var ama dediğimiz gibi iPhone 15 akıllı telefonu için henüz resmi açıklamalar yok. Tanıtıma kadar da bu bilgiler sızıntı olarak kalacak.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video