Cuma, Mart 1, 2024

iPhone SE Hız Testi

Paylaş

silkroad gaminggentr

Yeni iPhone SE modeli ile tanışalı nerden baksanız 1-2 ay kadar oluyor. Apple firması şimdiye kadar pek çok iPhone cihazını pek çok özellikte yayınlamıştı. Peki şimdiye kadar yayınlanan iPhone modellerinin hızlarını hiç merak ettiniz mi ? İşte iPhone SE hız testi ve diğerleri..

iPhone SE Hız Testi

Her yıl piyasaya sürülen yeni bir iPhone modeli ile karşılaşıyoruz ve teknik özelliklerinden tutun tüm detaylarına kadar inceliyoruz. Ardından diğer modelleri ile kıyaslayarak Apple‘ın bu sene üretmiş olduğu cihaza belirli bir başarı puanı veriyoruz. Ancak Apple firmasının şimdiye kadar üretmiş olduğu tüm iPhone modellerine bir puan verilecek olsa ve iPhone SE ile karşılaştırsak nasıl olurdu ?

Bu konuda bir inceleme gerçekleştiren YouTube kanalı iPhone modellerini bir araya getirerek test ediyor. iPhone 2G’den tutun, iPhone 3G, 3Gs, 4, 4S, 5, 5C, 5S, SE, 6, 6 Plus, 6S ve 6S Plus modellerinin yer aldığı hız testinde video göz dolduruyor.

İlk etapta hız testi yapıldıktan sonra cihazların Geekbench, HTML5, Wi-Fi, kamera ve ses kaliteleri de karşılaştırılarak puan veriliyor. Gerçekleştirilen testte bazı eski modellerin yeni modellere nazaran daha iyi olması dikkat çekerken, iPhone SE hız testi ve diğer modellerin testlerini aşağıdaki videodan inceleyebilirsiniz. Ek olarak iPhone SE dayanıklılık testi için buraya tıklayabilirsiniz.

iPhone Test

Taner AYDOS
Taner AYDOS
PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler