PC HocasıCep TelefonuiQOO Z5x Tüm Ayrıntıları ile Sızdırıldı!

iQOO Z5x Tüm Ayrıntıları ile Sızdırıldı!

 

Çin merkezli teknoloji üreticisi iQOO geride bıraktığımız Eylül ayında iQOO Z5 isimli akıllı telefonunu duyurdu ve şimdi 20 Ekim’de ürün grubuna iQOO Z5x adlı yeni bir üye eklemeye hazırlanıyor. iQOO, Z5x’in teknik özelliklerini henüz resmi olarak ayrıntılı bir biçimde açıklamadı ancak Weibo platformunda paylaştığı görseller, akıllı telefonun tasarımını gözler önüne seriyor. Sol üst köşede bir LED flaş ışığı ve iki kamera barındıran dikdörtgen bir kamera kümesine sahip ve birincil ana kamera 50MP çözünürlüğünde sensör kullanıyor.

Akıllı telefonun sağ tarafında biyometrik kimlik doğrulama için bir adet parmak izi okuyucusu, ses yükseltme/ses azaltma düğmeleri ve güç düğmesi yer alıyor.

Vivo’nun resmi web sitesinde açılan etkinlik sayfasında, Z5x’in 5.000 mAh kapasiteye sahip bataryaya sahip olacağı ve yalnızca iki farklı renk seçeneği sunacağı başka bir görsel yer alıyor. Akıllı telefonun alt kısmında bir adet hoparlör, 3.5 mm’lik kulaklık jakı ve USB-C bağlantı noktası olduğunu da yine ikinci görselden rahatlıkla görebiliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/iqoo-z5x-tum-ayrintilari-ile-sizdirildi-119247/ linkinden 28.10.2021 19:10:00 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad