Karşınızda Crytek’in Yeni Oyunu: Hunt ShowDown

 
- PC HOCASI

Crytek tarafından geliştirilen yeni Hunt ShowDown oyunu kendini gösterdi. Firmanın web sitesinde yayınlamış olduğu oyun hakkında tüm detaylar E3 fuarına saklanırken, ilk teaser videosu da yayınlandı. Uzun vadeli ve sıkıntılı dönemlerden geçen Crytek, şimdi yeni Hunt ShowDown oyunu ile çenesi düşüklerin çenesini kapatmaya geliyor.

Hunt ShowDown'dan Bahsetmeden Önce

Şimdi bundan bir kaç ay önce ülkemizde bulunan haber yaptığını zanneden bir kaç site 'Crytek battı, sonunda gittiler, vay efendim borçlar çok, maaşlar ödenmiyor, artık oyun yapamazlar, şu şubesi kapanmış.' gibi pek çok zerzavat hakkında yorum yazdılar ve bunları çekinmeden yayınladılar. Bizim de o zamanki tutumumuz belliydi ve Crytek'in batmadığı konusunda burada ufak bir röportaj yapmıştık.

Çok şükür ki bu röportajdan sonra güzel dönüşler aldığımız gibi, bir kez daha haklı çıkmanın gururunu yaşadık. Üstelik Crytek gibi bir firma 500 milyon dolar hibe para ile Türkiye'de çalışmalarına devletten destek alarak devam ediyor. Ancak bunu çekemeyen ve hazmedemeyenler karalama kampanyaları sürdürerek firma hakkında kötü düşüncelerini kustular. Şimdi Crytek bu çenesi düşüklere adeta bir tokat atarak batmadıklarını ve yeni oyunları ile yine piyasada adından çok söz ettireceklerini göstermeye geliyorlar.

Oyunun İçeriği Nasıl ?

Yeni oyunları olan Hunt ShowDown'da Horror + Survival tadını sonuna kadar yaşayacağız. Üstelik harita çok büyük olduğu gibi, iki kişilik takımlar oyunda Boss arıyorlar. Tabii ki bu arama işi sandığınız kadar kolay değil. Zira oyunda pek çok sürpriz ve karanlıktan çıkan misafirlerimiz olacak.

Boss'u bulan takım öldürdükten sonra yerini belli etmiş oluyor ve diğer takım Boss'u kesen takımın peşine düşüyor. Bu tarafta da bir çatışma çıktığı gibi, kim sağ kalırsa oyunu o kazanıyor. Biraz taktik ve biraz da düello tarzında geçen oyun bizlere hem korku hem de aksiyonu bir arada yaşatacak. Öte yandan eğer takım içerisinde arkadaşınız ölürse, acil emergency kitini kullanarak arkadaşınızı bir seferliğine canlandırabiliyorsunuz.

Bu akşam E3 fuarında yayınlanacak olan Crytek yapımı Hunt ShowDown oyunu hakkında ilk teaser videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyunun motoru ise Crysis'ten alışa geldiğimiz CryEngine. Ufak bir not daha düşelim: Crytek batmıyor :)

 

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 • Kez Okundu
 • 2 Yorum
 • 0 Beğeni
 • 0 Google +
YORUM YAP

YORUMLAR
  • PCH Okuru

   16.06.2017 - 11:29
  • Tam olarak Türkçe destek gelir umarım müthiş olur.

   Cevapla
   • Taner AYDOS
   • Taner AYDOS

    16.06.2017 - 11:30
   • Merhaba,

    Türkçe dil desteği olacak 🙂

    Cevapla


 • ads

   

  ads

  EN ÇOK OKUNANLAR

  POPÜLER İNCELEMELER

  ads