PC HocasıOyunKemerleri Bağlayın: Outlast 2 İlk Trailer Yayınlandı

Kemerleri Bağlayın: Outlast 2 İlk Trailer Yayınlandı

 

Korku oyunlarına karşı bir ilginiz var mı bilmiyorum ancak korku oyunlarının babası Outlast‘ın yeni traileri kendini gösterdi. Outlast 2 olarak yakın zamanda oynanış videosu ve kısa tanıtım videolarının da geleceğini belirtelim. Peki Outlast 2‘de bizleri neler bekliyor ?

Outlast 2 Oyuncuların Karşısına Nasıl Çıkacak ?

Eylül 2016 gibi oyuncularının karşısına çıkacağı belirtilen Red Barrels‘in geliştirdiği korku oyunu Outlast 2 için bugün yayınlanan video kafaları karıştırdı. Aşağıdaki videoyu izlerken aynı zamanda dikkatli bir şekilde dinlemenizi öneriyoruz. Tüyler ürpertici olduğu gibi, video sesini tersine çevirdiğinizde bir takım sesler duyuyorsunuz. Tam henüz çözemesek de bu sesler arasında #die, #you ve thiiissss nigguh is funny gibi pek çok kelime geçiyor.

Yaşlı olduğunu düşündüğümüz kişinin konuşmalarında 3.milenyumun 6.senesinden bahsedilirken, detaylarda 4.ay ve 22.günden söz ediliyor. Bu tarihi toparlayacak olursak 22 Nisan 2016 tarihinde start verecek olan Pax Oyun Fuarı akıllarda yer ediniyor.

 

 

Yani Outlast 2‘nin detaylı frangmanı ve içeriklerine bu fuarda rastlayabileceğimizi düşünüyoruz. Her ne kadar korku oyunu olsa da, bu kadar ince mesajların verilmesi için uğraşmak da ayrı bir çaba, tebrik ederiz. Ayrıca Outlast 2 trailer videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Outlast 2 Trailer

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/kemerleri-baglayin-outlast-2-ilk-trailer-yayinlandi-21448-6822/ linkinden 28.07.2021 14:07:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • Outlast gerçekten çok sıkıcı gelmişti grafikler çoğu korku oyununda kötü oluyor bakalım bunda neyle karşılaşıcaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video