PC HocasıOyunKing’s Bounty II’den Yeni Fragman Videosu Geldi

King’s Bounty II’den Yeni Fragman Videosu Geldi

 

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici 1C Entertainment, sıra tabanlı strateji oyunu King’s Bounty II için yeni fragman videosu yayınladı.

Oyun, 24 Ağustos 2021 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformları için çıkış yapacak.

Geliştirici 1C Entertainment aslında King’s Bounty II‘yi bu yılın başlarında yayınlamayı umuyordu. Ancak sıra tabanlı taktik RPG Şubat ayında ertelendi. Şimdi 24 Ağustos 2021’de PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.

Karanlık, Nostria dünyasının üzerine çöküyor. Komplolar, sabotajlar ve büyücülük ülkeyi gölgede bırakıyor. İlçeler bağımsızlık talep ediyor, haydutlar yollarda dolaşıyor ve karanlıkta bir fısıltıdan Blight’ın ezici gücü hakkında söylentiler çıkıyor.

Dört yıllık yapım aşamasında, 150 geliştiriciden oluşan bir ekip, King’s Bounty II geliştirmesinin son aşamalarını inceliyor. 200’den fazla benzersiz karakter, dinamik bir film müziği, 200.000’den fazla kelimeden oluşan ayrıntılı bir anlatım, güzel bir dünya ve 50 saatin üzerinde oynanış ile kullanıcılara sunulacak.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/kings-bounty-iiden-yeni-fragman-videosu-geldi-112019/ linkinden 21.10.2021 21:10:42 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad