PC HocasıOyunLawn Mowing Simulator PC ve Xbox Series için Duyuruldu

Lawn Mowing Simulator PC ve Xbox Series için Duyuruldu

 

Yayıncı Curve Digital ve geliştirici Skyhook Games, çim biçme arabası kullanacağınız simülasyon oyununu duyurdu.

Lawn Mowing Simulator, Xbox Series ve PC (Steam) platformları için çıkış yapacak.

Oyunun 2021’in yaz aylarında çıkması planlanıyor. Oyun, sıfırdan kendi çim bakımı işinizi kurmanıza olanak tanır. Merkezinizi satın alıp yükseltin, çalışanları işe alın, reklam satın alın ve işinizi büyütürken ve genişletirken kitapları dengeleyin. Ve tabii ki, gerçek çim biçme ile ilgili olarak, oyun derinlemesine, fiziksel olarak özgün bir deneyim sunacak.

Çim Biçme Simülatörü bu yaz Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S için piyasaya sürülecek, ancak önümüzdeki hafta denemek isterseniz, konsolunuzdaki Xbox Insider uygulaması aracılığıyla sınırlı bir süreli oyun testi için şimdi kayıt olma imkanı sunacak.

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun tanıtım yazısı

Lawn Mowing Simulator, Toro, SCAG ve STIGA gibi prestijli markaların gerçek dünya lisanslı çim biçme makinelerini deneyimleyebileceğiniz tek simülatördür. Büyük Britanya kırsalında çim biçme faaliyetinizi yönetirken bu özgün makineleri kullanmanın güzelliğini yaşayın.

TAMAMEN ÖZGÜN ÇİM BİÇME DENEYİMİ

Kariyer Modu, Serbest Mod veya Görev Modunda çeşitli işleri tamamlarken arazi kontrolü yapın, bıçak yüksekliğini belirleyin ve motor yükünü ölçümleyin. Şerit silindir, malçlama kiti, çim toplayıcı, sap parçalayıcı gibi birçok aksesuarı kullanarak çim biçme deneyimini bir üst seviyeye çıkarın.

BRİTANYA’NIN HOŞ KIRSAL BÖLGESİ

Lawn Mowing Simulator, Britanya’nın hoş bir kırsal bölgesinde geçer. İşlek meskun sokaklar, muazzam şato toprakları, çekici kır evi bahçeleri ve geniş binicilik sahaları çim biçme makinenizi bekleyen yerlerden sadece birkaçıdır.

GERÇEK DÜNYA LİSANSLI ÇİM BİÇME MAKİNELERİ

Lawn Mowing Simulator’ın görsel ve fiziksel yönden özenle tasarlanmış gerçek dünya çim biçme makineleri Toro, SCAG ve STIGA markalarını taşımaktadır. Ana oyunda her biri farklı görev, aksesuar ve yükseltmeye sahip 12 çim biçme makinesi bulunur.

DOĞRU VE ÖZENLİ İŞ YÖNETİMİ

Çim bakımı işinizi sıfırdan kurun. İşinizi büyüttükçe genel merkezler satın alıp yükseltin, personel işe alın, reklam satın alın ve gelir-gider dengesini tutturun.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/lawn-mowing-simulator-pc-ve-xbox-series-icin-duyuruldu-111122/ linkinden 02.08.2021 13:08:32 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement