PC HocasıCep TelefonuLG G5 SE (Special Edition) Geliyor

LG G5 SE (Special Edition) Geliyor

 

12 Nisan tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan LG G5 lansmanında bir sürpriz bizleri bekliyor olabilir. Şuanda LG G5 SE (Special Edition) olarak belirtilen model kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

LG G5 SE Nasıl Olacak ?

Apple’ın 22 Mart tarihinde tanıttığı 4 inçlik iPhone SE piyasada hareketliliğe neden oldu. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen LG ise LG G5 SE modelini hazırlıyor olabilir. 12 Nisan tarihinde bizim de katılacağımız LG G5 lansmanında sizler için LG G5 SE modeli hakkında detaylar da öğreneceğiz.

lg-g5-se
LG’nin yeni G5 SE modeli için isim patentini aldığı belirtildiği gibi, bununla birlikte LG G5 SE modelinin çıkacağı kesinleşmiş oldu. Yeni çıkacak Special Edition modelinin teknik özellikleri ve Türkiye satış fiyatı hakkında konumuzu takip etmeye devam edin. Özellikle 12 Nisan tarihindeki lansmanda tüm detaylar sadece bizde olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/lg-g5-se-special-edition-geliyor-21478-6817/ linkinden 29.07.2021 08:07:03 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video