LİG TV, League Of Legends Kış Mevsimi Finalini Yayınlayacak

League Of Legends, LİG TV ile anlaşarak 3 Nisan Pazar günü yayınlanacak olan Kış Mevsimi Finali maçlarını canlı olarak yayınlayacağını duyurdu. Aslına bakarsanız bu durum eSpor platformu için çok güzel bir gelişme diyebilirim. Türkiye'de hızla gelişmeye devam eden eSpor platformu artık daha resmi olarak oyuncularını kucaklayacak.

Kış Mevsimi Finali LİG TV'de!

eSpor müsabakaları farkındaysanız eğer her sene daha çok popüler olmaya devam ediyor. Türkiye ve Dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahip olan Riot Games tarafından oluşturulan League Of Legends oyunu, bu sene gerçekleştirilecek olan Kış Mevsimi Finalinde milyonlarca kişi tarafından takip edileceği belirtiliyor.

Volkswagen Arena'da gerçekleştirilecek olan 2016 Nisan ayı Kış Mevsimi Finali için biletler tükenmeye başladı. İmkanı olan arkadaşların bu ortamı kesinlikle yaşamalarını tavsiye ediyoruz. Ancak böyle bir ortamda bulunamayacaklar için Riot Games'in büyük bir sürprizi var.

Bu sene bir ilki gerçekleştirilecek olan League Of Legends Kış Mevsimi 2016 Finali LİG TV'den naklen canlı olarak yayınlanacak. Yani finali kahveye gidip canlı olarak izleyebileceğiz anlamına geliyor :)

2016 Kış Mevsimi Finali LİG TV'de Hangi Kanalda Olacak ?

LİG TV'nin resmi Twitter hesabından yayınlanan gönderide, bu sene gerçekleştirilecek olan Kış Mevsimi Finali 3 Nisan Pazar günü saat 14:30'da olacağı gibi, Digiturk üzerinden 91. kanalda yayınlanacak.

lol-kis-finali-lig-tv
İlk kez bir TV kanalından naklen yayınlanacak olan bu finalin tek bir dezavantajı var o da Digiturk kanalının ücretli olması. Paralı kanalda yayınlanacak olan finale oyunculardan tepki de gecikmedi.

lol-kis-finali-2016-lig-tv
LİG TV ile yapılan anlaşma üzerinde bu sene gerçekleştirilecek olan katılımcıların geçen seneye oranla %68 arttığı belirtiliyor. Müthiş bir final bizleri beklediği gibi, kazanacak takım hakkında tahminlerinizi de bekliyoruz.

İlgili Etiketler