PC HocasıOyunLittle Nightmares II Demo Sürümü Konsollar için Yayınlandı

Little Nightmares II Demo Sürümü Konsollar için Yayınlandı

 

Bandai Namco, yaklaşmakta olan korku oyunu Little Nightmares 2 için bir demo yayınlıyor.

Bu, tüm dijital vitrinlerde kullanıma sunuluyor. Ayrıca, PC kullanıcıları orijinal oyunu tamamen ücretsiz olarak alabilir.

Bandai Namco’nun Little Nightmares 2’nin bir demosu konsol mağazalarında açılmaya başladı. Destructoid tarafından tespit edildiği gibi, yaklaşmakta olan korku oyunu için bir deneme hem PlayStation 4 hem de Xbox One için sunuluyor. Little Nightmares 2 demo, Microsoft mağazasında ve dünyanın bazı yerlerinde PlayStation Store’da yayınlandı. Şimdiye kadar, Nintendo eShop’ta henüz hiçbir şey görünmedi.

Yayıncı Bandai Namco veya geliştirici Tarsier Studios tarafından resmi olarak hiçbir şey duyurulmadı. Ancak Little Nightmares 2 Twitter hesabı daha önce şöyle bir paylaşımda bulundu: “Umarım iyi dinlenmişsindir, büyük gün önümüzde. Öyleyse, bu yakında onaylanacak gibi görünüyor.”

Aralık 2020’de Steam’e düşen oyunun PC versiyonu için bir demoyu takip ediyor. Demo, Hunter’ın kabinini bulmaya çalışan oyuncuların baş kahraman Mono’nun kontrolünü ele geçirdiği Wilderness aşamasını gözler önüne serdi.

Little Nightmares 2, PS4, Xbox One, Switch ve PC için 11 Şubat 2021 tarihinde çıkış yapacak. PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları ise 2021’de daha sonraki bir tarihte.

Fragman video

Video