PC HocasıDonanımLogitech Yeni Oyuncu Kulaklığı G Pro’yu Tanıttı!

Logitech Yeni Oyuncu Kulaklığı G Pro’yu Tanıttı!

 

Dünyanın önde gelen bilgisayar ekipmanı üreticisi Logitech, oyunculara yönelik ürettiği ürünlere bir yenisini ekliyor. Logitech G Pro olarak isimlendirilen yeni kulaklık, özellikle espor odaklı geliştirildi.

Gelişmiş ses için Pro-G sürücüler

Her ne kadar kullanmadan değerlendirme yapmak doğru olmasa da Logitech bu kulaklığın Electronic Sports League: CS GO Pro League, ESL One ve ESL Premiership’in resmi kulaklığı olduğunu duyurdu.

Logitech’in yeni kulaklığı G Pro, içerisinde barındırdığı donanım ile de ön mobilbahis plana çıkıyor. Yüksek kaliteli ses hedeflenen kulaklıkta hibrit malzemelerden oluşan sürücüler kullanılmış. Kaliteli malzeme ile birlikte Logitech’in ses profillerini de içerisinde barındıracak olan kulaklık; güçlü bass, net tiz makrobet ve temiz ses ile kullanıcılara iyi bir deneyim vaat ediyor.

Kulaklığın bir diğer dikkat çekici özelliği ise sunacağı ses yalıtımı. Önceki model olan Logitech G’ye göre %50 daha fazla ses yalıtımı sunan kulaklık, çevresel sesi engellemede önemli başarı gösterecek. Pedlerinin deri olduğu belirtilen kulaklığın içerisinde harici kulaklık pedleri de mevcut. Yani kulaklık pedleri sökülüp takılabiliyor.

Huawei'nin Yenilenen MateBook X Pro Laptopları ile Tanışın!

Kondenser mikrofon

Yeni Logitech G Pro üzerinde barındırdığı mikrofon ile de göz dolduracak gibi duruyor. Profesyonel ses kayıtlarında kullanılan mikrofonlardan ilham alınarak hazırlanmış mikrofon pop filtresi ile geliyor. Böylelikle sesli sohbetlerde kristal kadar net görüşmeler bahigo sağlanabilecek. Ayrıca mikrofon gürültü tutma, daha geniş frekans, daha düşük sinyal-gürültü oranı ile birlikte daha fazla hassasiyet barındırıyor.

Logitech G Pro’nun sadece PC değil; PS4, XBOX One ve Nintendo Switch ile birlikte mobil cihazlarda da çalışacağı belirtiliyor.

Türkiye pazarına ne zaman geleceği belli olmayan kulaklık Nisan ayında 200 Dolarlık fiyat etiketi ile kullanıcılara sunulacak.

Yazar Hakkında

Muhammet Enes CANSIZ

Muhammet Enes CANSIZ

Teknolojiyi ve getirdiği ürünleri çok seven Enes bu ürünleri incelemeyi, onlarla ilgili çalışmalar yapmayı çok seviyor. Memleketi Trabzon'da ikamet ediyor ve PC Hocası için yazılar yazıyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement