PC HocasıOyunMafia 3 Çıktı Çıkacak

Mafia 3 Çıktı Çıkacak

   

Bir duyuru bütün mafia hayranlarını tekrardan heyecanlandırdı , Hangar 13  yapımı olan mafia yeni oyunu ile piyasayı sallayacak gibi görünüyor.

Mafia serisinin her zamanki hikaye yapısı bekleniyor, oyun içerinde yan görevlere fazla ağırlık verilmeyecekmiş , fakat oyun diğer serilerden daha farklı olacak daha iyi ve keskin grafiklerin olması bekleniyor.

mafia3-gameemag.ir_

Ayrıca mafia 3‘de atmosfer ve zaman birbiri ile bağlatılı olacak , Hangar 13 ekibi bu oyuna diğer serilerden daha fazla dikkat çekici ve kaliteli olacağını belirtti  ve diğer serilerden edindiğiniz tecrübe ile bu oyunu daha oynaya bilirsiniz. 

Oyun’u oynayacak olan arkadaşlarımıza tavsiyem daha fazla zevk almak isterseniz 3’e başlamadan 2’yi tekrar bitirin ve devam olarak 3’e başlayın hikayeyi hatırlamanız için yardımcı olur.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/mafia-3-cikti-cikacak-524/ linkinden 27.05.2022 21:05:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial