Pazartesi, Mart 4, 2024

Mafia 3 Hangi Şehirde Geçecek

Paylaş

silkroad gaminggentr

7 Ekim tarihinde bir aksilik olmaz ise piyasaya sürülecek olan Mafia 3 ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Yapım aşamasının sonlarına doğru gelinen oyunun hangi şehirde geçeceği de netleşmiş oldu. İşte Mafia 3 hakkında yeni detaylar ve videosu.

Mafia 3 Hangi Şehirde Geçecek ?

Şehir yapımları dahil %94‘lük aşamayı bitiren yapımcılar, Mafia 3‘ün hangi şehirde olması gerektiği ile ilgili yeni bir video yayınladılar. Mafia 3‘te geçecek olan şehir Amerika Birleşik Devleti’ndeki Louisiana eyaletine bağlı olan New Orleans olarak açıklandı. Ancak ekip şehrin adını New Bordeaux olarak değiştirmişler. Eğer oyunu satın almayı düşünüyorsanız öncelik olarak Mafia 3 sistem gereksinimleri başlıklı konumuzdan sisteminizi karşılaştırmanızı tavsiye ederiz.

7 Ekim tarihinde tüm platformlarda yayınlanacak olan Mafia 3‘ün yeni şehir detaylı videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Unutmadan, videoyu izlerken oyundan detaylara da göz atmayı unutmayın, keyifli seyirler.

Taner AYDOS
Taner AYDOS
PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler