PC HocasıOyunMarvel’s Avengers’ın Xbox Series X | S ve PlayStation 5 Güncellemeleri Mart Ayında Geliyor

Marvel’s Avengers’ın Xbox Series X | S ve PlayStation 5 Güncellemeleri Mart Ayında Geliyor

 

Square Enix en başta The Avengers‘ı lansmana daha yakın olan yeni nesil konsollar için yayınlamayı planlarken, Xbox Series X | S ve PlayStation 5 sürümlerinin ekstra düzeltmeler için 2021 yılına ertelenmesi gerekiyordu. Şimdi, oyunun yeni geliştirilmiş sürümü için 18 Mart’ta gelecek olan bir lansman tarihi bulunuyor.

Ekip, geliştiricinin War Table yayını sırasında dün gece oyunun 4K’ya kadar çözünürlük, daha yüksek kare hızları, geliştirilmiş dokular, modeller ve fizik efektleriyle Xbox Series X | S ve PlayStation 5 konsolları için geliştirileceğini duyurdu. Bu geliştirmeler, oyunun Xbox One ya da PlayStation 4 sürümünden yükseltme yapanlar için ücretsiz oluyor.

Yayın, yalnızca yeni nesil konsol sürümlerine odaklanmadı. Ana olay, yeni hikaye içeriğine sahip ücretsiz ve yeni oynanabilir bir kahraman olan Hawkeye‘in tanıtımıydı.

Hawkeye DLC’si, geçen yılın sonlarında Kate Bishop’un eklenmesinden sonra devam ediyor ve Maestro olarak bilinen yeni bir süper kötü adamla aynı hikayeyi sürdürüyor. Hawkeye‘in tanıtımı bizi şu anda duyurulan DLC kahraman karakterlerini sonuna getiriyor. PlayStation’a özel bir DLC olan bu DLC’nin PlayStation sahipleri için ne zaman yayınlanacağına dair henüz bir açıklama bulunmuyor.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video