reklam
PC HocasıOyunMarvel’s Spider-Man: Miles Morales’den Yeni Ekran Görüntüsü ve Oynanış Videosu

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’den Yeni Ekran Görüntüsü ve Oynanış Videosu

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales‘den yeni ekran görüntüleri ve bir boss savaşına dair oynanış videosu yayınlandı.

Insomniac Games’ten Marvel’s Spider-Man: Miles Morales gerçekten de PlayStation 5’in gösterilerinden biri gibi hissettiriyor.

Şimdiye kadar oyunda gördüğümüz her şey inanılmaz görünüyor ve Game Informer’ın sağladığı bu yeni ekran görüntüsü grubu da farklı değil. Yeni takım elbise ve mekanlardan, birkaç kötü adamla başa çıkmak için Manhattan sokaklarına çıkan Miles Morales ve Peter Parker ikilisine kadar her şeyi içeriyor.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales‘in piyasaya sürülmesine bir aydan kısa bir süre kaldı ve oyunla ilgili daha fazla bilgi ve video yayınlanmaya başlıyor. Fragman, geçen ay bir PS5 etkinliğinde ilk kez sergilenen köprü dizisinden görüntüleri gösteriyor. Miles Morales ve Peter Parker’ın benzer yetenekleri var, ancak bazı farklılıklar var.

Steam'de, Headup Games indirimleri başladı!

Bilhassa, Miles’ın kendisini görünmez kılma gücü var. Bu yetenek, gizlenmiş bir Miles’ın şüphelenmeyen bir düşmana gizlice yaklaştığını gören yeni fragmanda sergileniyor. Fragman ayrıca karakterin zehir saldırısının görüntülerini de gösteriyor.

Lafı daha fazla uzatmadan gelin oynanış videosuna göz atalım.

Bu arada oyun 12 Kasım 2020 tarihinde PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak.

Oynanış video