PC HocasıOyunMass Effect Legendary Edition Mayıs Ayında Çıkıyor

Mass Effect Legendary Edition Mayıs Ayında Çıkıyor

 

BioWare, 7 Kasım 2020 tarihinde orijinal üçlemenin yeniden düzenlenmiş hali olan Mass Effect Legendary Edition üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Bugün ise, çeşitli grafik yükseltmelerinin onayı ve çıkış tarihi hakkında birçok bilgi duyuruldu.

Oyunun resmi tanıtım fragmanı yeni 4K görselleri barındırıyor. Genel olarak, Mass Effect’in PC üzerinde çok sayıda mod ve yeniden işlenmiş dokularla ne kadar iyi görünebileceğine dair birçok fikir sunuyor. BioWare, ara sahneleri daha kaliteli hale getirmek için bir yapay zeka yükseltici kullandığını ortaya çıkardı.

Mass Effect Legendary Edition, her biri tek bir başlatıcıyla erişilebilen orijinal üçlemeden üç oyunu da içeriyor. Bunun dışında, tüm DLC’ler de bu sürüme dahil. Yeni hikaye içeriği, promosyon silahları ve zırh vb. dahil olmak üzere 40’ın üzerinde DLC’yi barındırıyor.

Remaster’ın diğer özellikleri arasında oynanış ve yaşam kalitesi iyileştirmeleri de bulunuyor. Mass Effect Legendary Edition, 14 Mayıs tarihinde çıkışını gerçekleştiriyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/mass-effect-legendary-edition-mayis-ayinda-cikiyor-108550/ linkinden 21.06.2021 20:06:06 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video