MechWarrior 5: Mercenaries Xbox Series, Xbox One ve Steam’e Geliyor

  Google News

Bugün Piranha Games, MechWarrior 5: Mercenaries’in konsollarda ve daha doğrusu Xbox Series X, Series S ve Xbox One’da yayınlanacağını duyurdu.

10 Aralık 2020’de çıkış yapması planlanan Heroes of the Inner Sphere indirilebilir içeriğini de 2021 ilkbahara ertelendiği belirtildi.

Öte yandan, oyunun PC versiyonunun Steam, GOG ve Windows Store’da yayınlanacak. Bu, geliştiricilere, şimdilik Epic Games Store’a özel olan, oyuna daha fazla iyileştirme uygulamak için daha fazla zaman verecektir.

MechWarrior 5: Mercenaries, birinci veya üçüncü şahıs görüşlerine sahip, BattleTech masa oyunundan esinlenen ve bizi Black Inferno’nun sürpriz saldırısında öldürülen babasının intikamını almak isteyen MechWarrior olan MechWarrior‘u taklit ettiğimizi gören tek oyunculu bir unvan.

Oyun, çeşitli savaş bölgelerindeki sözleşmeleri ve görevleri seçmek veya pilotları ve personeli kiralayabileceğiz. Makinalarımız için bileşen ve silah satın alabileceğimiz pazarlara gitmek için büyük bir yıldız haritası kullandığımızı görüyor.

Oyun şu anda PC’de Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinde ulaşılabilir durumda.

Epic Games Store için buraya tıklayabilirsiniz.

Microsoft Store için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video