reklam
PC HocasıOyunMerakla beklenen oyun The Last of Us 2’nin ön siparişleri iptal edildi!

Merakla beklenen oyun The Last of Us 2’nin ön siparişleri iptal edildi!

Bilmeyenler için bir hatırlatma yapmak istiyorum. Geçtiğimiz günlerde The Last of Us 2‘nin, Coronavirus nedeniyle ertelenmesi gündeme geldi. Çıkış tarihi şimdilik süresiz olarak ertelenen oyunun, ön sipariş verenler için geri ödeme yapılacağı belirtildi.

Herkesin beklediği oyun!

Birçok oyuncu tarafından merakla beklenen oyun, sevenlerini gerçekten üzmüş durumda. Bu geri ödeme sayesinde üzüntüleri bir nebze giderilecektir. Oyunu satın alanlara konu hakkında bir takım bilgileri içeren bir e-posta gönderildi.

Geri ödeme öncesinde oyunun ön sipariş seçeneklerini kaldıran firma, oyuncuları ilk etapta şaşırtmış olsa da bu geri ödeme ile oyuncuları rahatlatmış bulunuyor.

Mayıs ayının 29. gününde piyasaya sürülmesi beklenen oyun ne yazık ki Playstation Store‘den kaldırıldı. Piyasaya tekrar gireceği zaman için bir tarih verilmeyen oyun için oyuncuların içine bir rahatlama getirmek adına oyunun neredeyse bittiğini açıkladılar.

PlayStation 4 İçin En İyi Ücretsiz Oyunlar!

Oyuncular için geri ödeme işini kolaylaştıran firma, oyuncuların paralarını otomatik olarak geri iade edeceklerini açıkladı. Ne olursa olsun oyuncuların, e-posta adreslerine gelen iletiyi kontrol etmeleri kendi adlarına iyi olacaktır. İlerleyen günlerde oyun hakkında bir gelişme söz konusu olursa şayet sizi bilgilendireceğimizden şüpheniz olmasın.

The Last of Us severlerin düşüncelerini bekliyoruz 🙂

The Last of Us Part II Official Trailer

Etiketler