PC HocasıOyunMicrosoft Flight Simulator’a Helikopter Geliyor!

Microsoft Flight Simulator’a Helikopter Geliyor!

 

Oyuncuların Geliştirme ekibinden en çok istediği özelliklerden biri olan helikopter eklenmesi, geliştirici ekibinin bu konuyu ele alıp kabul etmesi ile birlikte Microsoft Flight Simulator topluluğu içinde bugün harika bir haber ortaya çıktı. Bir geliştirme güncellemesinde, Asobo Studio ekibi en popüler geri bildirim isteklerini açıkladı ve helikopterler güncellemesi listenin en başında yer alıyor.

Ekibin açıkladığı tabloda öncelik sırası, yayınlanma tarihleri ve şu an ki durumları tek tek açıklanmış durumda. Ayrıca isteklerden hangisinin kaç oy aldığı da belirtilmiş. Helikopter güncellemesi 2022 yılına planlanmış durumda ve gelecek sene içerisinde güncelleme yoluyla kullanıcıların erişimine açılacak.

Helikopterleri zaten hali hazırda mod vasıtasıyla oyuna ekleyebiliyorduk ama resmi desteğin uçağın performansına çok daha fazla gerçekçilik getirmesi bekleniyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/microsoft-flight-simulatora-helikopter-geliyor-115963/ linkinden 20.09.2021 13:09:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad