Microsoft Forms Artık Kişisel Amaçla Kullanılabilir

  Google News

Microsoft Forms, anketler, testler ve anketler oluşturmanıza, hemen hemen her web tarayıcısını veya mobil cihazı kullanarak başkalarını yanıtlamaya davet etmenize olanak tanıyan çevrimiçi bir hizmettir. Ayrıca gerçek zamanlı sonuçları görebilir, yanıtları değerlendirmek için yerleşik analitiği kullanabilir ve ek analiz için sonuçları Excel’e aktarabilirsiniz. Bugüne kadar Microsoft Forms yalnızca Microsoft 365 ticari müşterileri için mevcuttu. Microsoft bugün, Microsoft Forms’un artık kişisel kullanım için hazır olduğunu duyurdu.

Kullanımı kolay araçlar ve net tasarım önerileri ile girdi toplayabilir ve çeşitli etkinlikler için planlar yapabilirsiniz. Haftalık çalışma süresi için mahalle arkadaşlarınıza anket yapabilir, ailenizle tatil toplantınızı koordine edebilir veya hatta sanal bir trivia gecesi düzenleyebilirsiniz.

Sadece Temel işlevlere sahip olacaksınız

Microsoft Forms artık Microsoft Hesabı olan herkes tarafından kullanılabilir. Daha fazla sayıda yanıtlayan ve daha fazla şablon gibi bazı premium özellikler Microsoft 365 Bireysel ve Microsoft 365 Ailesi abonelerine sunulacak.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video