PC HocasıİnternetMicrosoft Forms Artık Kişisel Amaçla Kullanılabilir

Microsoft Forms Artık Kişisel Amaçla Kullanılabilir

 

Microsoft Forms, anketler, testler ve anketler oluşturmanıza, hemen hemen her web tarayıcısını veya mobil cihazı kullanarak başkalarını yanıtlamaya davet etmenize olanak tanıyan çevrimiçi bir hizmettir. Ayrıca gerçek zamanlı sonuçları görebilir, yanıtları değerlendirmek için yerleşik analitiği kullanabilir ve ek analiz için sonuçları Excel’e aktarabilirsiniz. Bugüne kadar Microsoft Forms yalnızca Microsoft 365 ticari müşterileri için mevcuttu. Microsoft bugün, Microsoft Forms’un artık kişisel kullanım için hazır olduğunu duyurdu.

Kullanımı kolay araçlar ve net tasarım önerileri ile girdi toplayabilir ve çeşitli etkinlikler için planlar yapabilirsiniz. Haftalık çalışma süresi için mahalle arkadaşlarınıza anket yapabilir, ailenizle tatil toplantınızı koordine edebilir veya hatta sanal bir trivia gecesi düzenleyebilirsiniz.

Google Finans Tasarımı Tamamen Yenilendi!

Sadece Temel işlevlere sahip olacaksınız

Microsoft Forms artık Microsoft Hesabı olan herkes tarafından kullanılabilir. Daha fazla sayıda yanıtlayan ve daha fazla şablon gibi bazı premium özellikler Microsoft 365 Bireysel ve Microsoft 365 Ailesi abonelerine sunulacak.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement