PC HocasıCep TelefonuMicrosoft Lumia 850’nin Videosu Yayınlandı

Microsoft Lumia 850’nin Videosu Yayınlandı

   

Teknoloji cihazları konusunda sızıntıları ile ünlenen OnLeaks, Microsoft Lumia 850‘ye ait olduğu belirtilen bir videoyu YouTube kanalında yayınladı. Yayınlanan video ve fotoğraflara dikkatli bakacak olursanız ilk gözümüze iofan.com çarpan noktanın metal çerçeveleri ve 7 mm’ye yakın olan kalınlığı diyebiliriz.

5 Kasım tarihinde yayınlamış olduğumuz Lumia 850‘nin ilk görüntüsünü burada paylaşmıştık. Şimdi ise akıllı telefonun hem videosu, hem de detaylı resimleri yayınlandı.

ŞİMDİYE KADAR Kİ EN İNCE LUMİA

Microsoft Lumia 850 iddia edilen kalınlığından ziyade, şimdiye kadarki en ince tasarıma sahip akıllı telefonu olacak. Renkler konusunda ise altın sarısı ve beyaz ile piyasada olacağı belirtiliyor. Ön kamerasında ise düşük ışık koşullarında flaş da kullanılabiliyor.

Microsoft-Lumia-850-4

5 inç üzerindeki ekrana sahip olan telefonun teknik özellikleri henüz yayınlanmazken, Microsoft Lumia 850 2016’nın ilk çeyreğinde kullanıcılar ile buluşacak. Açıkçası biz de telefonun şimdiden ne kadar satılacağını merak ediyoruz. Lumia 850’ye ait diğer resimleri aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/microsoft-lumia-850nin-videosu-yayinlandi-1951/ linkinden 27.05.2022 21:05:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial