PC HocasıCep TelefonuMicrosoft Surface Duo, Üç Yıl Boyunca Kesintisiz Android Güncellemesi Alacak

Microsoft Surface Duo, Üç Yıl Boyunca Kesintisiz Android Güncellemesi Alacak

 

Yakın zamana kadar, sadece Google Pixel cihazları 3 yıllık işletim sistemi güncellemeleri vaadiyle geldi. Son zamanlarda, Samsung ilk kez, en az 3 yıl boyunca Android işletim sistemi güncellemeleri anlamına gelen, Android’in 3 nesline kadar amiral gemisi telefonlarını destekleme sözü verdi.

Yeni çift ekranlı ve katlanabilen cihaz Surface Duo, Microsoft Surface Duo UI arayüzü ile Android 10 işletim sistemi ile çalışıyor. Microsoft, Surface Duo’nun üç yıl boyunca işletim sistemi ve güvenlik güncellemeleriyle destekleneceğini onayladı.

Surface İnovasyonu

Surface inovasyonu bir mobil cihaza geliyor. İnanılmaz derecede ince ve iki yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekrana sahip Surface Duo, Microsoft 365’in en iyilerini ve Google Play mağazasındaki her Android uygulamasını sunuyor.

Devrim niteliğindeki 360 ° menteşe, çoklu modlar ve yeni çift ekranlı gelişmiş uygulamalarla işleri halletmenin yeni bir yolu, iki uygulamayı aynı anda görüntülemenize veya her iki dokunmatik ekrana yaymanıza, ekranlar arasında sürükleyip bırakmanıza, telefon görüşmeleri yapmanıza ve Daha fazlasını gerçekleştirmenize olanak tanıyor

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/microsoft-surface-duo-uc-yil-boyunca-kesintisiz-android-guncellemesi-alacak-88585/ linkinden 29.07.2021 23:07:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement