PC HocasıOyunMinecraft Education Edition Artık Chromebook’larda!

Minecraft Education Edition Artık Chromebook’larda!

 

Mojang Studios’un Minecraft’ın eğitici eğlence sürümü Chromebook cihazlarına geldi. Doğru, Chromebook kullanıyorsanız artık Minecraft: Education Edition’ı Chromebook’ta oynayabilirsiniz.

Minecraft Education Edition aynı zamanda çapraz platform desteğine sahip. Eğer Chromebook’a sahipseniz ve eğitim için Minecraft oynuyorsanız kaldığınız yerden Windows bilgisayarınızdan, iPad tabletinizde ve Mac bilgisayarınızdan kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Minecraft Education Edition, öğrencilere arıların ve tozlaşmanın yaşam döngüsünü öğretmeyi amaçlayan bir Minecraft dünyasının yanı sıra 11 yeni STEM dersinin tanıtımını ekleyecek, Chrome OS, Windows, iPad ve Mac için yepyeni bir güncelleme gelecek.

Fall Guys Sezon 2 Geliyor

Bu yeni güncelleme ayrıca iyileştirilmiş bir ders planı kitaplığı ve yeni etiketli öğrenme yetenekleri getirecek. Güncelleme, güncellemeyi manuel olarak indirmesi gereken Mac sistemleri hariç tüm platformlara otomatik olarak yüklenecektir.

Microsoft 365 ile ücretsiz gelecek.

Zaten Minecraft Education Edition aboneliği olan okullar için güncelleme konusunda endişelenmeyin. Mojang’ın eğitim-eğlence paketinin Chromebook sürümü, Microsoft’un 365 Eğitim için lisanslarına ücretsiz olarak dahil edilecek.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement