PC HocasıOyunMinecraft Live Geri Dönüyor!

Minecraft Live Geri Dönüyor!

  arctis 7+

Amerika Birleşik Devletleri merkezli şirket Microsoft’un sahibi olduğu Mojang, geçen sene dijital bir etkinliğe dönüşen Minecon’un bu yıl Minecraft Live adıyla bir kez daha canlı yayın olarak gerçekleşeceğini duyurdu. 16 Ekim’de Türkiye saati ile saat 9’da başlayacak olan Minecraft Live, Mojang Studios tarafından duyurulacak olan yenilikleri içerecek.

Minecraft Live’ı izleyenler, etkinlik boyunca olduğu gibi, Minecraft’ın geleceğini şekillendirebilecekler; oyuna gelecek olan yenilik ikilemlerini oylayabilecek ve böylelikle oyuna katkıda bulunabilecekler. Etkinliğin tam programı henüz açıklanmamış olsa da, lansmanda bu tatil döneminde yayınlanacak olan Caves & Cliffs güncellemesinin ikinci kısmıyla ilgili bazı duyurular görmemiz muhtemel.

Minecraft Live etkinliğini izlemek isteyenleriniz olursa, şirketin Youtube kanalı üzerinden ve/veya Minecraft’ın resmi web sitesi üzerinden yayınlanacak olan sayfadan ücretsiz olarak izleyebilir. Yapmanız gereken tek şey çerezinizi ve içeceğinizi alıp arkanıza yaslanarak yayının keyfini çıkarmak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/minecraft-live-geri-donuyor-117518/ linkinden 02.12.2021 04:12:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner