MIUI 14

MIUI 14 iki Telefona Daha Ulaştı

  Google News

Xiaomi’nin güncellemeleri hız kazandı. Daha geçtiğimiz hafta Mi 10 modelleri için MIUI 14 arayüz güncellemesinden söz etmiştik. Aynı zamanda telefonlar için Android 13 sürümünün dağıtımı da başlamıştı. Şimdi ise popüler iki telefon için daha MIUI 14 güncellemesinin yayınlanmaya başladığı ortaya çıktı.

Güncelleme alan akıllı telefonların hangileri olduğuna geçmeden önce şunu belirtelim ki iki modelde de yeni arayüz Android 13 sürümü üzerinden yükselecek.

Redmi K30 Pro ve Mi 10T Pro için MIUI 14 Güncellemesi Dağıtılıyor

Android 13 işletim sisteminin üzerinden yükselen 14 sürümünün, bu iki model için de dağıtıma başladığı ortaya çıktı.

Redmi K30 Pro akıllı telefonu için yeni güncelleme sonrasında sürüm numarası 14.0.5.0.SJDCNXM olarak değişiyor. Bunun dışında Mi10T Pro modeli ise güncelleme sonrasında 14.0.3.O.SJKCNXM sürüm numarasına yükseltiliyor.

MIUI 14

İki güncellemenin de önce Çin pazarında dağıtımına başlanacak. Zaten Redmi K30 Pro modelini Çin pazarında görüyoruz. Bu modelin global versiyonu POCO F2 Pro denebilir. Haliyle güncelleme yeni modele de yakın zamanda gelecektir.

Güncellemenin global sürümünün dağıtımının ne zaman başlayacağı konusunda ise henüz bir açıklama yok. Fakat yakın zamanda bu konuda da bilgi gelmesini bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video