PC HocasıOyunMonster Harvest PC, Switch, Xbox One ve PS4 için Duyuruldu

Monster Harvest PC, Switch, Xbox One ve PS4 için Duyuruldu

 

Monster Harvest, Maple Powered Games tarafından geliştirilip Merge Games tarafından yayınlanan çiftlik temaslı rol yapma oyunudur.

Oyunun henüz çıkış tarihi belli olmadı. PS4, Xbox One, Switch ve PC platformları için duyuruldu.

Planimal Point’in fantastik dünyasında geçen oyuncular, ülkeyi keşfederek söz konusu Planimals partilerine katıyorlar. Daha sonra Planimal Point’i daha fazla keşfetmek ve yol boyunca düşmanlarla savaşmak için kullanılabilecek.

Oyuncular tarlalarında ekin yetiştirebilir ve onları savaşa hazır canavarlara dönüştürebilir. Buna ek olarak, oyuncular eşyaları işleyebilir ve evlerini kendi zevklerine göre yeniden dekore edebilirler. Monster Harvest, güzel ve kendisini sevdirecek bir rol yapma oyunu olacak gibi görünüyor.

Üç mevsimin her biri, hangi mahsulleri yetiştirebileceğiniz de dahil olmak üzere oynama şeklinizi etkileyecek. Monster Harvest oyuncuları karanlık mevsime karşı dikkatli olmalı, çünkü toprağa hakim olabilecek garip mutasyonlar meydana gelebilir.

Oyun hakkında merak ettikleriniz varsa buraya tıklayarak Steam sayfasına gidebilirsiniz.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/monster-harvest-pc-switch-xbox-one-ve-ps4-icin-duyuruldu-89437/ linkinden 30.07.2021 02:07:50 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement