PC HocasıCep TelefonuMotorola Razr 5G’nin Parmak İzi Okuyucusu, Logo’nun Altında Yer Alacak

Motorola Razr 5G’nin Parmak İzi Okuyucusu, Logo’nun Altında Yer Alacak

 

Motorola’nın ikinci nesil dikey yönde katlanabilir akıllı telefon modeli Motorola Razr 5G‘ye öyle çok büyük ilgi bulunmuyor ve daha öncesine kadar cihaz hakkında bilmemiz gereken her şey internete sızdırılmıştı.

Evan Blass aka evLeaks beyciğim, amiral gemisinin ikinci nesli için şaşırtıcı bir sızıntıyı bizlerle paylaştı. Sızan görsellere göre cihazın parmak izi ile kilitleme yöntemi için kullanacağı parmak izi okuyucusu arka tarafta yer alan Motorola logosunda yer alacak.

Aksi takdirde, cihaz daha belirgin bir arka kamera, daha küçük çentik ve harici parmak izi okuyucusu olmayan biraz daha kalın ve daha yuvarlak bir telefon olması dışında önceki sürümle hemen hemen aynıdır.

Teknik Özellikler

Snapdragon 765 işlemci, 8GB RAM, 256 GB depolama, 48 megapiksel arka ve 20 megapiksel ön kamera ile 5G ve 2845 mAh bataryaya sahip olacağını zaten duymuştuk.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/motorola-razr-5gnin-parmak-izi-okuyucusu-logonun-altinda-yer-alacak-89379/ linkinden 28.07.2021 22:07:24 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video