PC HocasıDonanımMSI Yeni Nvidia Pascal Ekran Kartı Serisine Merhaba Deyin

MSI Yeni Nvidia Pascal Ekran Kartı Serisine Merhaba Deyin

 

MSI‘ın yeni Nvidia Pascal mimari yapısına sahip ekran kartı serisi duyuruldu. Bu ekran kartı modelleri arasında toplamda 5 yeni seri bulunuyor. Termal tasarımları, yüksek çekirdek ve işlemci hızları oyunlarda yüksek performans vaat ediyor. Üstelik bu seri fiyat olarak da performansına göre çok uygun. İşte yeni MSI Nvidia Pascal mimarisine sahip ekran kartları ve özellikleri.

Yeni Seride Bizleri Neler Bekliyor ?

Hatırlayacağınız üzere MSI GTX 900 Gaming serisinde satış rakamları MSI’yı epey bir mutlu etmişti. Genellikle PC toplamak isteyen arkadaşlarımız tercihlerini bu yönde yaptıkları için “alan memnun satan memnun” mantelitesi başarı ile işlemeye devam ediyor. Yeni üretilen MSI GeForce GTX 1080 Gaming X 8G, termal modülü ile birlikte yüksek çekirdek ve performansa ulaşarak oyunlarda tatminkar bir sonuç ortaya çıkıyor.  Karşımıza çıkan yeni seride Twin Frozr görünümünde yine kırmızı bir alev eşlik etmiş.

MSI GeForce GTX 1080
MSI’ın meşhur ejderhası ile yine yan tarafta RGB LED ile renklendirilebiliyor. Renk seçenekleri kişinin isteğine göre değiştirilebildiği gibi, hız aşırtma, 10 fazlı PCB, Military Class bileşeni ve 8+6 pinli güçlü konnektör bulunuyor. Dilerseniz şimdi de MSI’ın yeni 5 farklı modeline yakından bir göz atalım.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/msi-yeni-nvidia-pascal-ekran-karti-serisine-merhaba-deyin-21694-9463/ linkinden 29.07.2021 05:07:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video