PC HocasıOyunNarita Boy 30 Mart 2021’de Çıkış Yapacak

Narita Boy 30 Mart 2021’de Çıkış Yapacak

 

Team17, Koba Studio’nun retro stilize edilmiş pikselli aksiyon macera oyunu

Narita Boy‘u 30 Mart 2021‘de PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlayacak.

Hala 80’lerden ilham alan aksiyona katılıyorsanız, Narita Boy‘dan başkasına bakmayın. Team 17 tarafından yayınlanan ve Studio Koba tarafından geliştirilen bu, son derece stilize edilmiş bir 2D aksiyon oyunu, önümüzdeki ay PlayStation 4’e gelecek.

Oyun, Superbrothers, Sword ve Sorcery gibi modern bir oyun dokunuşuyla Double Dragon ve Castlevania gibi klasik 2D oyunlardan büyük ölçüde esinlenmiştir.

Bu arada Narita Boy, PC, PS4, Nintendo Switch ve Xbox One’da platformlarında satışa sunulacak.

Oyun hakkında

Eşzamanlı boyutlarda destansı bir macerada efsanevi bir dijital kahraman olan Narita Boy’sun. Dijital krallık saldırı altında ve hayatta kalmaları için son umutları olarak adlandırılıyorsunuz. Tehditlere karşı tek etkili silah olan tekno kılıcı bulmak için geniş bir dünyayı keşfedin.

Narita Boy’un özellikleri:

  • Zengin ve karmaşık animasyonlara sahip saf el yapımı piksel sprite.
  • Retro gibi tadı olan ama aynı zamanda yeni olan 80’lere bir saygı duruşu. Narita Boy, video oyunlarının geçmişini ve geleceğini birleştiren benzersiz bir stil bulmak için yaratıcı kanonları yeniden yüklüyor
  • Yeni egzotik zaman ve boyut atlama mekaniği, RPG öğeleri ve keşfedilecek harika dünyalarla klasik 2D kaydırma eylemi; 80’lerin sokaklarından başka bir boyutun tuhaf fütüristik manzaralarına.
  • Analog synthesizer’ların görkemli günlerinden ilham alan harika bir Soundtrack.
  • Hikaye, Zamanın kendi gelgitlerini ihmal ederek sizi boyutlar arasında bir yolculuğa çıkaracak. Garip, benzersiz karakterlerle tanışın ve güçlü ve garip sihir kullanın.
  • İlerlemek için zıplayın, savaşın, kendi yolunuzu bulun, boyutlar arasında seyahat edin ve Narita Boy’un şaşırtıcı retro fütüristik evrenine hayran kalın.
  • Dijital büyünüzü ve (meta) fiziksel gücünüzü yükseltmek için öğeler bulun. Daha uzun mesafeler kat etmek için araçlar bulun ve iyi gizli sırları bulmak için içgüdülerinizi kullanın.

Fragman video

Video