PC HocasıOyunNecromunda: Underhive Wars Çıkış Tarihi ve Detayları Belli Oldu

Necromunda: Underhive Wars Çıkış Tarihi ve Detayları Belli Oldu

   

Necromunda: Underhive Wars, Rogue Factor tarafından geliştirilip Focus Home Interactive tarafından yayınlanan bir oyundur.

8 Eylül 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak.

Necromunda: Underhive Wars olayları, oyuncuların üç evden birinin çetelerine liderlik etmeleri, gelişmeleri ve geliştirmeleri gereken bir kovan şehrinde kuruluyor.

Oyun hakkında

Escher, Goliath ve Orlock çete üyelerini yönetmeye, özelleştirmeye ve büyütmeye hazır ol. Çetenizi uzmanlara dönüştürün ve tehlikeli, dikey distopik ortamlarda savaşa gönderin.

Patlayıcı taktik silahlı çatışmaların ortasında da araziden faydalanmayı hatırlamakta fayda var; avantaj elde etmek, tuzak kurmak ve kanlı yakın dövüş nişanlarına zorlamak için düşmanlarınızı pusuya yükseltilmiş yürüyüş yolları tırmanmaya. İşi yapmak için ne gerekiyorsa yapın.

Çok oyunculu oyun modunu desteklemesinin yanında, her ölümcül vuruşu veya darbeyi kişisel olarak gözlemlemenizi sağlayacak omzun üzerinden bir görüş açısı bekliyor.

Fiyatı ne olacak?

Oyunun fiyatı 39,99 dolar üzerinden Steam’de ön siparişe sunuldu. Türkiye’de ise %20 indirimle 152,00 TL’den ön siparişte.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/necromunda-underhive-wars-cikis-tarihi-ve-detaylari-belli-oldu-87902/ linkinden 25.01.2022 01:01:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Banner