Need for Speed Heat indirimi

Need for Speed Heat için Dev İndirim Başladı

  Google News

EA Games oyunlarının Steam’de sergilenmesi oyuncuların işine geliyor. Neden derseniz cevabım, “İndirimler” şeklinde olacak. Zira sürekli EA Games oyunları için Steam kampanyaları açıklanmaya başladı. En son Need for Speed Heat indirimi duyuruldu.

Açıkçası oyunu almamış olanlar için kaçırılmayacak bir indirim geldi diyebiliriz. Özellikle NFS serisini seviyorsanız, mutlaka indirimi değerlendirin diyorum ve detaylara geçiyorum.

Need for Speed Heat İndirimi Ne Zamana Kadar Sürecek?

Kampanya kapsamında oyun %95 oranında indirime girmiş durumda. Normal fiyatı 500 TL olan yapımın bu indirimle beraber fiyatı 25 TL olarak değişmiş oldu.

İndirim için bir diğer güzel haber ise indirim için geçerli olan süre. Steam süreyi çok kısıtlı tutmamış.

Need for Speed Heat indirimi

11 Ekim tarihine kadar oyunu 25 TL fiyatıyla satın alabileceksiniz. Sonrasında indirim kampanyası sona erecek ve fiyat yeniden 500 TL olarak karşımıza çıkacak.

Oyun fiyatlarının yükselmeye devam ettiği şu günlerde bu tür indirimleri görmek güzel. Dileriz devamı da gelir. Bu arada oyunu indirimli olarak almak isteyenler için şuraya Steam sayfasının linkini de bırakalım.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video