PC HocasıSinemaNetflix Yapımı Yeni Türk Filmi Gönül’ün Fragmanı Yayınlandı!

Netflix Yapımı Yeni Türk Filmi Gönül’ün Fragmanı Yayınlandı!

   

Amerika Birleşik Devletleri merkezli video yapımı şirketi Netflix, yeni Türk filmi Gönül’ü paylaştığı resmi fragman videosu ile duyurdu. Film, töreler gereği onaylanmayan Sümbül’ün aşkını ve başına gelenleri konu ediniyor.

10 Ağustos’ta vizyona girecek olan Gönül filminin Netflix sayfası yayına sunuldu ve şirket filmin açıklamasında şu sözleri dile getiriyor:

Deli dolu Sümbül, düğününde kemane çalan göçebe Piroz’a aşık olur. Ama töre kuralları da batıl inançlar da onlara engel olamaz. Yeter ki gönüller bir olsun.” 

Senarist Soner Caner tarafından yazılan ve yönetilen, BKM tarafından yapımcılığı üstlenilen Gönül, 95 dakika uzunluğunda olacak ve filminin oyunu kadrosunda Erkan Kolçak Köstendil, Hazar Ergüçlü ve Bülent Emin Yarar yer alacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/netflix-yapimi-yeni-turk-filmi-gonulun-fragmani-yayinlandi-130766/ linkinden 12.08.2022 15:08:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video