PC HocasıOyunNVIDIA DLSS Bu Ay Dokuz Oyuna Daha Geliyor, Days Gone Sürücüsü Yayınlandı

NVIDIA DLSS Bu Ay Dokuz Oyuna Daha Geliyor, Days Gone Sürücüsü Yayınlandı

 

Bu oyunlardan bazılarının, Metro Exodus Enhanced Edition gibi DLSS’i desteklediği zaten biliniyor, diğerlerinin ise daha önceden bu özelliğe sahip olmayan yeni eklemeler olduğu görülüyor. DLSS teknolojisini kullanan yeni oyunların listesinin içerisinde Amid Evil, Aron’s Adventure, Everspace 2, Metro Exodus Enhanced Edition (PC), No Man’s Sky, Redout: Space Assault, Scavengers, Wrench ve Into the Radius yer alıyor.

Bu dokuz oyundan üçü aynı zamanda birer VR oyunu. No Man’s Sky, Wrench ve Into the Radius hareket sorunlarını önlemek için sanal gerçeklikte yüksek kare hızlarını korumak çok önemli olduğundan, özellikle iyi bir teknoloji olan DLSS’i destekleyen ilk VR oyunları oluyor.

Eğer Days Gone oynamak istiyorsanız, dün itibari ile PC platformuna çıkışını gerçekleştirdi. PC platformuna gelmesinin ardından da NVIDIA oyunla ilgili bir sürücü güncellemesi yayınladı. İsterseniz GeForce Experience uygulamasından yeni gelen güncellemeyi indirebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/nvidia-dlss-bu-ay-dokuz-oyuna-daha-geliyor-days-gone-surucusu-yayinlandi-113280/ linkinden 21.10.2021 22:10:34 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad