PC HocasıOyunOddworld: New ‘n’ Tasty! Nintendo Switch’e Geliyor

Oddworld: New ‘n’ Tasty! Nintendo Switch’e Geliyor

 

Just Add Water tarafından geliştirilip Oddworld Inhabitants tarafından olarak yayınlanan bir 2014 sinematik platform türü oyundur.

2014 Temmuz ayında PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirdi. Kısa süre sonra PC, Mac, Linux, Xbox One, PlayStation 3, PS Vita, Wii U, iOS ve Android’e geldi.

Geçen yıl geliştirici Oddworld Inhabitants, bir yıldan kısa bir sürede geliştirilmek zorunda kaldığı için Abe’s Odyssey’in 1998’deki devamı olan Abe’s Exoddus’un tamamen yeniden başlatılması olan Oddworld: Soulstorm’u duyurdu.

Oddworld: New ‘n’ Tasty, orijinal oyunun sinematik niteliklerini yeniden canlandırır ve yeni gelenlerin oyunu daha canlı görsellerle deneyimlemelerini sağlar.

Oyun hakkında

PlayStation klasiği Abe’s Oddysee’nin bu özenle hazırlanmış versiyonunda, orijinal Oddworld kahramanı Abe olarak tarihi yıkıntıları keşfedin, etobur canavarlardan ve çılgın av partilerinden kaçın. Bir zamanlar Oddworld’ün en büyük et üretme tesisinde mutlu bir yer cilalayıcısı olan Abe, patronunun fabrikadaki esirlerden oluşan iş gücünü, yeni RuptureFarms Tasty Treats et aperatifi ürün grubunun sonuncusuna dönüştürme planını öğrenir. Artık Abe canını kıyma makinesinden kurtarmak zorundadır. Ve bu et çiftliğinden kaçış, onun Destanının sadece başlangıcıdır. Halkının mirasını keşfetme yolculuğunda Abe’yi pek çok tehlike beklemektedir. New ‘n’ Tasty en güncel yeni nesil teknolojileri kullanarak orijinal Oddworld oyununa yeniden hayat verdi. Sıfırdan geliştirilen bu oyunda nefes kesen görsellerin, gelişmiş ses özelliklerinin ve daha iyi, sizi daha fazla içine alan oyun deneyiminin keyfini sürün.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oddworld-new-n-tasty-nintendo-switche-geliyor-88321/ linkinden 30.07.2021 01:07:40 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement