PC HocasıSinemaÖlümlü Dünya 2 Geliyor: Ne Zaman ve Hangi Platformda Yayınlanacak?

Ölümlü Dünya 2 Geliyor: Ne Zaman ve Hangi Platformda Yayınlanacak?

   

Yönetmen koltuğunda Ali Atay’ın oturduğu ve senaristliğini de  yine Ali Atay önderliğinde; Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel’in yaptığı 2018 yapımı Komedi/Aksiyon kategorisindeki film Ölüm Dünya için devam filmi geliyor.

Şu anda Netflix’in kütüphanesinde yer alan ve yayınlanmakta olan Ölümlü Dünya, izleyenleri tarafından çok beğenildi ve bu durumun farkında olan kadro Ölümlü Dünya 2 için çalışmalara başladı.

Filmin çekimlerinin ve hazırlıklarının önümüzdeki sonbahar döneminde bitmesi ve yakın zamanda Türkiye pazarına giren Disney Plus platformunda yayınlanması planlanıyor.

Ölümlü Dünya 2, Disney Plus ile izleyenlerle buluşacak!

Nesilden nesile kiralık katil mesleğinde olan Mermer Ailesi’nin hayat hikayesini ele alan Ölümlü Dünya, bugün izleyenlerini heyecanlandıracak bir haber paylaştı. İnternet yazarı Birsen Altuntaş tarafından yapılan habere göre devam filmi Ölümlü Dünya 2 geliyor.

Feyyaz Yiğit, Ahmet Mümtaz Taylan, Doğu Demirkol ve Sarp Apak gibi usta oyuncuları bir araya getirmeyi başaran Ölümlü Dünya’nın devam filminin çekimlerinin Nisan-Mayıs aylarında başlayacağı belirtiliyorken aynı zamanda devam filminde de aynı kadronun yer alacağı iddia ediliyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/olumlu-dunya-2-geliyor-ne-zaman-ve-hangi-platformda-yayinlanacak-131250/ linkinden 12.08.2022 15:08:25 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video