PC HocasıTabletOneDrive, Surface Duo’da İşte Böyle Gözükecek
Microsoft Surface Duo

OneDrive, Surface Duo’da İşte Böyle Gözükecek

 

Microsoft’un çift ekranlı ve katlanabilen cihazı Surface Duo ile ilgili uzun süredir çift ekran deneyimini sergileyen yenilikçi bir takım Android uygulamaları ve geliştirme planları duyuyoruz ve cep telefonu için bir yazılım sürümü yol haritası ve planı mevcut.

Şirketin Microsoft 365 Kurumsal Başkan Yardımcısı Jeff Teper, bugün yakın zaman içerisinde piyasaya sürülmesi beklenilen Surface Duo cihazının bir çift fotoğrafını resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Twitter hesabından paylaşım yapan Jeff Teper’ın, bizlerle paylaştığı görsellerinden bir tanesinde Microsoft’un Bulut depolama servisi OneDrive uygulamasının Surface Duo’nun çift ekran deneyimi için optimize edildiği görüyoruz.

Microsoft Surface Duo

Bir ekranda tüm fotoğraflarınız listelenirken, bir diğer ekranda istediğiniz bir resmi tam ekran olarak görebileceksiniz. Ek olarak elde ettiğimiz bilgilere göre Microsoft beyciğim Surface Duo’yu gelecek hafta Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/onedrive-surface-duoda-iste-boyle-gozukecek-88061/ linkinden 31.07.2021 22:07:40 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement