PC HocasıCep TelefonuOnePlus 10 Pro’nun Lansman Tarihi Sızdırıldı!

OnePlus 10 Pro’nun Lansman Tarihi Sızdırıldı!

  arctis 7+

Shenzhen merkezli teknoloji devlerinden OnePlus‘ın yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefon modeli OnePlus 10 ailesi olacak ve şirketin yeni yılın ilk yarısında amiral gemisi çıkarma eğilimini devam ettirmesi bekleniliyor ve analist Max Jambor aracılığıyla artık OnePlus 10’a dair lansman tarihini biliyoruz.

Analist Jambor’a göre, şirket OnePlus 10 Pro’yu ve/veya OnePlus 10 ailesini gelecek yılın Ocak ve Şubat ayının aralarında bir tarihte ilk etapta Çin’de piyasaya sürecek. Şirket akıllı telefon ailesinin küresel lansmanını ise Mart ile Nisan ayları arasında bir dönemde gerçekleştirecek fakat halen net bir tarih söz konusu değil.

OnePlus şirketinin yanı sıra Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung’ta, Şubat ayında amiral gemisi Galaxy S22 ailesini piyasaya sürecek. Shenzhen merkezli teknoloji devinin Samsung ile aynı zaman diliminde kendi amiral gemisini piyasaya sürmesinin nedeni Çin pazarında Samsung ile rekabet etme isteği olabilir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-10-pronun-lansman-tarihi-sizdirildi-120296/ linkinden 02.12.2021 04:12:10 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner