PC HocasıCep TelefonuOnePlus 3 Tüm Teknik Özellikleri ve Fiyatı

OnePlus 3 Tüm Teknik Özellikleri ve Fiyatı

 

Çin’deki OPPO firmasından ayrılarak kendi firmalarını kuran mühendislerin geliştirmiş olduğu OnePlus serisi teknik özellikleri ile göz dolduruyor. Bugün duyurulan yeni OnePlus 3 teknik özellikleri, piyasa satış fiyatı ve performansı ise haberimizde.

OnePlus 3’te Bizleri Neler Bekliyor ?

Yayınlanan videosu, teknik özellikleri ve fiyatı ile şimdiden çok konuşulmaya başlanan OnePlus 3, Çin menşeili olarak raflarda yerini almaya hazırlanıyor. Önceden OPPO‘da çalışarak akıllı telefon üretimi ve anakart gelişmesinden sorumlu mühendislerin kendi kurdukları firmasının ürünü olan OnePlus, şimdi üçüncü modeli ile kullanıcıların karşısına çıktı. Şık tasarım, kaliteli malzeme yapısı ve teknik özellikleri cihazın öne çıkan detayları arasında.

OnePlus3-Teknik-Ozellikler
Alüminyum kasa ile birlikte gelen OnePlus 3, ince anten çizgileri ve hafif çıkıntılı yapısı ile bizleri karşılıyor. Cihazda LED flaşın yanı sıra, USB 3.0 Type C girişi bulunuyor. Tabii ki hemen yanında mikrofon girişi de standart olarak oturtulmuş.

Samsung Galaxy S20+ ve Galaxy Buds+ Cihazlarına Yeni Renk Seçeneği Geliyor!

OnePlus3-vs-S7-Edge
Ön panelde ise HTC’yi anımsatan tasarıma sahip OnePlus 3, parmak izi okuyucusu ve 160 gram ağırlığı ile etkileyici görünüyor. OnePlus 3 için yayınlanan aşağıdaki videoyu izledikten sonra satış fiyatı ve teknik özelliklerine geçebilirsiniz. Ek olarak yukarıdaki grafikte de OnePlus 3’ün S7 Edge ve Nexus 6P ile performans karşılaştırmasını görebilirsiniz.

 


OnePlus 3 Satış Fiyatı Ne Kadar Olacak ?

Yeni akıllı telefonun teknik özelliklerini aşağıdan inceledikten sonra yurt dışı satış fiyatı hakkında daha net fikir sahibi olabilirsiniz. Şuanda 400 Euro‘dan satışa çıkarak olan OnePlus 3‘ün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

Dilerseniz OnePlus 3‘ün performansını sağlayan teknik özellikleri ve iç donanımlarına yakından bakalım.

OnePlus 3 Teknik Özellikleri

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz