OnePlus 6T’nin İlk Görüntüleri Ortaya Çıktı

OnePlus 6T lansmanı çok yakında gerçekleştirilecek ancak cihazın özellikleri hakkındaki teknik veriler hala sır gibi saklanıyor. Firmanın gelecekte çıkartacağı ürünlerini teaser olarak duyurduğunda lansmanın yakın olduğunu biliyorsunuz.

Bugün de şirket ilk teaser videosunu Twitter üzerinden kullanıcılar ile paylaştı. Yeni amiral gemisi olarak hayatımıza girecek olan OnePlus 6T, ekran üzerindeki parmak izi sensörü ile geceği gibi, yenilikler tarafında pek çok detaya işaret ediyor.

Ekran İçi Parmak İzi Sensörü Nedir?

Parmak izi sensörler normalde telefonların arkasında veya ön panelde alt kısımda konuşlandırılıyordu. Fakat artık firmalar sensör olayını değiştirerek ekran içine entegre etmeye başladılar. OnePlus 6T'de de parmak izinizi artık ekran üzerine dokunarak çalıştırabileceksiniz.

Her seferinde biraz daha şaşırmıyor muyuz? Her seferinde "artık ne kaldı ki yapacak?" demiyor muyuz? Sanırım bu da onlardan bir tanesi..

Videonun hemen başlangıcında ekranın içerisinde bulunan parmak izi sensörü ile birlikte animasyon ip uçları görüyoruz. Daha önceden zaten OnePlus 6T'de sensörün ekran içinde olacağı konusunda bilgiler mevcuttu. Çok da şaşırtmadı açıkçası.

İncelemeler Belirli Sayıdaki Kullanıcılara Gidecek

OnePlus gereksiz video ve içeriklerden sıkılmış olacak ki, teaser videosunun yanı sıra, "The Lab: OnePlus 6T Edition" adlı yeni programını duyurdu. Programda cihazı tam anlamı ile incelemeye başlayacak kullanıcılar önceden belirlenip, sınırlı sayıdaki kişilere gönderilecek. Bu detayla ilgili OnePlus bloğunu ziyaret edebilirsiniz. Yeni program için detaylar 10 Ekim'e kadar orada olacak.

Açıkçası cihazın teknik özelliklerini ve kamerasını gerçekten merak ediyoruz. Eğer yine OnePlus 5 serisinde olduğu gibi, bütçe dostu fiyatlandırma ile çıkartacak olurlarsa yer yerinden oynar diyorum. Zira cihazlar çok kaliteli performanslara sahip olduğu için, bu fiyata alabileceğin en iyi cihazlar arasına kendi kendini yazdırabiliyor.

Yeni OnePlus 6T hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce fiyat politikası istediğiniz gibi olacak mı?

İlgili Etiketler