PC HocasıCep TelefonuOnePlus 9T, Samsung’un 120 Hz LTPO Ekranını Kullanacak!

OnePlus 9T, Samsung’un 120 Hz LTPO Ekranını Kullanacak!

 

Hong Kong merkezli teknoloji devlerinden OnePlus’ın orta sınıf Nord markalı akıllı telefonları Amerika Birleşik Devletleri bölgesinde çok büyük bir ilgi topladı ve bu nedenle şirket bu yıl daha fazla orta sınıf akıllı telefon piyasaya sürmek istiyor. Ancak şirket, amiral gemisi akıllı telefonları piyasaya sürme konusunda stratejisini değiştirmiyor. Shenzhen merkezli teknoloji şirketi şu anda OnePlus 9T üzerinde çalışmalar yapıyor.

Çin’in yerli sosyal medyası Weibo üzerindeki kaynakların aracılığıyla, artık yaklaşmakta olan OnePlus 9T modeli hakkında bazı önemli ayrıntılara sahibiz. Kaynaklara göre OnePlus 9T akıllı telefonu, Samsung’un 120 Hz ekranını kullanacak. Tipik OLED ekran paneli yerine – yüksek verimlilik, ekran yenileme hızını dinamik olarak ayarlama özelliğine sahip LTPO ekran panelini kullanacak.

OnePlus 9T, ekran söz konusu olduğunda birçok yönden OnePlus 9 Pro modeline benziyor olacak: İlk olarak ikincisinin sahip olduğu gibi kavisli bir ekrana tasarıma sahip olacak ayrıca 120 Hz ekran paneli de OnePlus 9 Pro’nun dikkat çeken özelliklerinden biri. Bununla birlikte, OnePlus 9T, OnePlus 9 Pro ile aynı ekran çözünürlüğünü paylaşmayacak – OnePlus 9T, bir FHD+ ekrana sahipken OnePlus 9 Pro, bir QHD+ ekrana sahip olacak.

Pro modelinde 120Hz LTPO ekran olmayacak!

OnePlus’ın amiral gemisi telefonların piyasaya sürülmesiyle ilgili stratejisini değiştirmediğini söylememizin nedeni, geçen yıl olduğu gibi OnePlus’ın sadece üç amiral gemisi akıllı telefon çıkaracak olmasıdır. Başka bir deyişle, OnePlus’ın “T” markalı akıllı telefonları için bir “Pro” model yayınlama planı yok ve bu nedenle insanlar 9T Pro’yu değil, yalnızca OnePlus 9T’yi satın alabilecekler.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-9t-samsungun-120-hz-ltpo-ekranini-kullanacak-113959/ linkinden 16.06.2021 07:06:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video