PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerOnePlus Buds Kulaklıklar, Şarj Konusunda Çağ Açacak!

OnePlus Buds Kulaklıklar, Şarj Konusunda Çağ Açacak!

   

Hong Kong merkezli teknoloji şirketi OnePlus‘ın 21 Temmuz itibari ile ismini OnePlus Nord olarak nitelendirdiği akıllı telefonu ile birlikte, şirketin ilk gerçek kablosuz kulaklıkları OnePlus Buds’ı tanıtacağı resmiyet kazanmıştı.

Şimdiye kadar kulaklıklar hakkında çok fazla detaya sahip değildik, ismi ile Samsung’un kablosuz kulaklıklarına benzerlik gösteren cihaz hakkında ise şimdi çok daha fazla bilgiye sahibiz.

Tech Radar’a demeç veren OnePlus Proje Yöneticisi Jay Liu, yakında bizlerle kavuşturacakları kulaklıklar hakkında heyecan verici bir takım bilgileri paylaştı.

Şarj konusunda tüm rakiplerini eleyecek!

Jay Liu beyciğime göre, OnePlus Buds kulaklıklar şirketin Warp Charge ismini verdiği hızlı şarj teknolojisini içerisinde barındıracak. Kulaklık hakkında verilen en büyük iddialardan birisi ise 10 dakikalık bir şarj süresinde tam 10 saatlik kullanım deneyimi sunacak, bu da demek oluyor ki her bir dakikalık şarj süresi kullanıcıya 1 saat kullanım verecek. Gerçekten müthiş görünüyor.

Oneplus buds

Şirket aynı zamanda bu iddialar ile Apple’ın kablosuz kulaklıklarından AirPods Pro’ya rakip olmak istiyor çünkü AirPods Pro kulaklıklar 15 dakikalık şarj ile kullanıcılara beş saatlik kullanım hakkı veriyor.

‘Başka marka şarj ünitileri kullanabilirsiniz’

Proje Yöneticisi Liu, aynı zamanda kulaklıkları şarj etmek için özel adaptör ya da özel şarj kablosu kullanmamız gerekmediğini 10W’dan büyük herhangi bir şarj cihazını kullanabileceğinizi söyledi.

430mAh Lityum İyon pil ile bizlerle kavuşacak olan OnePlus Buds, pilin zarar görmemesi için 5v 1.5A’de sabit kalacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-buds-kulakliklar-sarj-konusunda-cag-acacak-86236/ linkinden 17.08.2022 22:08:56 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video